Wydarzenia 2012/2013

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 zostało rozpoczęte Mszą św. w kościele parafialnym w Klonie. Następnie uczniowie klasy VI - absolwenci  Szkoły Podstawowej w Klonie zaprezentowali część artystyczną dziękując p. dyr. Marzenie Błaszczak, wychowawczyni p. Marioli Woźniak oraz nauczycielom za trud i pracę włożoną w ich edukację i wychowanie.

Po zakończeniu części artystycznej wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i listy gratulacyjne za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Część artystyczną przygotowali i przedstawili uczniowie kl. VI - absolwenci Szkoły Podstawowej w Klonie pod nadzorem wychowawczyni p. Marioli Woźniak.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.