Wydarzenia 2012/2013

Wyjazd do Olsztyna

Dnia 24 maja 2013 r. uczniowie klas 0-III z naszej szkoły wzięli udział w drugiej edycji imprezy sportowej pod hasłem "Jem owoce, piję mleko - w życiu zajdę daleko", która odbyła się w Olsztynie.

W imprezie wzięło udział 600 zawodników z całego województwa. Organizatorem był olsztyński oddział Agencji Rynku Rolnego. W owocowo-warzywnych zawodach wzięły udział dzieci ze szkół uczestniczących w programach "Szklanka mleka" i "Owoce w szkole".

Zawodnicy zostali podzieleni na kategorie: przedszkolaki i uczniowie klas I-III. Dzieci brały udział w pięciu konkurencjach sportowych. Na uczestników czekało mnóstwo innych atrakcji: przejażdżka na koniu i bryczką, pokazy strażackie, strzelanie, skoki na trampolinie. Uczniowie mogli pobawić się na zjeżdżalni a nawet wydoić krowę. W trakcie imprezy uczestnicy otrzymali poczęstunek w postaci grochówki, pierogów oraz lodów.

Naszą szkołę reprezentowały dzieci:

Przedszkolaki- Julia Tyc, Alicja Mierzejewska, Dawid Rolka, Paweł Archacki

Klasy I-III - Łukasz Zieliński, Oliwia Śniadach, Milena Dzierlatka, Emilia Archacka, Grzegorz Zieliński.

Opiekunowie: P. Marianna Pawlaczyk, P. Alina Zdunek