Wydarzenia 2012/2013

Dzień Zaduszny

Dnia 18 listopada 2012 r. uczniowie klas IV- VI zaprezentowali program artystyczny w kościele parafialnym, gdyż to właśnie listopad jest miesiącem, w którym przychodzi się spotkać  z odwiecznym prawem przemijania w myśl przysłowia Stanisława Jachowicza:

"Bije zegar godziny, my wtedy mawiamy:
"Jak ten czas szybko mija!" - a to my mijamy."

Dźwięki muzyki poważnej oraz odpowiednio dobrane wiersze w montażu przygotowanym przez p. Joannę Sokołowską wprowadziły wszystkich w nastrój przemyśleń, zadumy, refleksji nad sensem istnienia, bycia na ziemi.

Pamiętajmy więc, że "Tylko od nas zależy, czy będziemy ubożsi o jeden dzień, czy też bogatsi o to, czego w nim dokonaliśmy".