Wydarzenia 2012/2013

Ślubowanie klasy I

Dnia 29. 10. 2012 r. odbyło się ślubowanie uczniów klasy I. Do ślubowania przystąpiło 24 pierwszaków. Na początku uroczystości odbył się "Turniej wiedzy i umiejętności", w którym uczniowie musieli przejść kilka prób:  mądrości, uśmiechu, zręczności, śpiewu oraz wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego i umiejętnością liczenia. Zmagania i popisy uczniów oceniali rodzice oraz wybrana komisja.

Druga część uroczystości to złożenie uroczystego ślubowania i dokonanie pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Klonie przez Panią dyrektor Marzenę Błaszczak oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów przez wychowawcę Panią Reginę Gwiazdę. Rodzice przygotowali dla  pierwszaków słodkie upominki w postaci rożków.

Po zakończeniu uroczystości rodzice uczniów klasy pierwszej zaprosili nauczycieli i uczniów na słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.