Wydarzenia 2012/2013

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

3 września 2012 r. rozpoczęto nowy rok szkolny mszą świętą o godz. 8:45 w kościele parafialnym w Klonie, na której zostały poświęcone plecaki pierwszoklasistów.  Następnie uczniowie i ich rodzice udali się do budynku Szkoły Podstawowej w Klonie, gdzie uczestniczyli w uroczystej akademii poświęconej historycznej dacie 1 września 1939 roku.

Podczas uroczystości głos zabrała pani dyrektor Marzena Błaszczak oraz ks. dr Krzysztof Salamon, który od sierpnia 2012 roku sprawuje posługę duszpasterską w Parafii Klon. W szczególny sposób powitano uczniów klasy I, którzy weszli na stałe do społeczności szkolnej.

Dwumiesięczny okres wakacji pożegnano życzeniami wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Uroczystość prowadzili uczniowie kl. V: Artur Kuchnik i Klaudia Żabińska. Wiersze recytowali: Sylwia Rolka i Szymon Skiba, scenariusz przygotowała P. Alina Zdunek.