Wydarzenia 2012/2013

Dzień Babci i Dziadka

17 -01-2013 roku w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka, która od kilku lat jest stałym punktem szkolnych uroczystości. Cieszy się powodzeniem i zainteresowaniem, o czym świadczy liczba przybytych gości. Część artystyczną przygotowali najmłodsi grupy przedszkolne 3-4, 5-6 latki i klasy 1-3 z wychowawcami. Za całość imprezy odpowiadały Panie Mariola Gnatkowska i Regina Gwiazda. Mali artyści stanęli na wysokości zadania dostarczając wielu wzruszeń swoim najukochańszym babciom i dziadkom. Po występach pani dyrektor Marzena Błaszczak zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy przy akompaniamencie twórcy ludowego Pana Jana Kani. Okazało się, że tradycja i muzyka ludowa łączy pokolenia. Wnuki i dziadkowie wspólnie tańczyli i śpiewali bawiąc się doskanale. Słodki poczęstunek przygotowali rodzice, domowe wypieki mogłyby startować w konkursach kulinarnych.Wszystkim bardzo się podobało, czekamy za rok.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.