Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III

Dnia 12 lutego 2014 roku został zorganizowany wyjad edukacyjny do MDK-u w Sczytnie na spektakl "Alibaba i 40 rozbójników"

W wyjeździe wzięło udział 29 uczniów z klas 0-III pod opieką pani dyrektor Marzeny Błaszczak, Reginy Gwiazdy oraz zaproszonego rodzica.

Sztukę przedstawili artyści z Teatru Współczesnego w Krakowie. Była to niezwykła historia dwóch braci: chytrego i tajemniczego Karima oraz dobrodusznego AliBaby, zakochanego w przepięknej księżniczce. W tej wspaniałej baśniowej krainie, gdzie nieprzebrane skarby Sezamu są na wyciągnięcie ręki, a potężne duchy pomagają bohaterom przezwyciężyć przeciwności losu rozgrywa się odwieczna walka dobra ze złem.

Ciekawy i śmieszny scenariusz, oryginalna scenografia, kolorowe kostiumy i wyjątkowe efekty specjalne już od początku porwały widownię w ekscytujący wir wydarzeń.

Podczas przedstawienia najmłodsi przekonali się, że nawet największe skarby Sezamu są niczym wobec przyjaźni i miłości.

Wszystkie dzieci oglądające spektakl wspaniale się bawiły. Wróciły bardzo zadowolone. Chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami z kolegami i koleżankami na przerwach i lekcjach. Uczestnicy wyjazdu chętnie wezmą udział w następnym takim przedstawieniu.