Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI

W czwartek 13 lutego 2014 roku grupa 17 uczniów z klas IV-VI udała się do Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie, aby obejrzeć spektakl teatralny „Sen Afrodyty”. Gdy wszyscy zajęli swoje miejsca, a światło zgasło, akcja spektaklu przeniosła nas w świat mitologii. Aktorzy wcielili się w role greckich bogów, bohaterów i herosów. Spotkaliśmy tu: Atenę, Afrodytę, Herę, Parysa, Heraklesa, Ariadnę, króla Minosa, Hadesa i Persefonę. Nie zabrakło też humoru, dobrego podkładu muzycznego i wspaniałych efektów świetlnych i atrakcyjna  scenografia.

Spektakl okazał się interesujący, bo był znakomitą, pełną humoru lekcją historii i literatury, o czym świadczyła reakcja widzów i aplauz.

Wyjazd zorganizowała pani dyrektor Marzena Błaszczak.

Notatkę sporządził Sebastian Gadomski – uczeń klasy VI.