Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Dzień Kobiet

8 marca to dzień, w którym szczególną uwagę poświęca się kobietom. W naszej szkole tego dnia również zagościł ten uroczysty nastrój. Męska część Samorządu Uczniowskiego, oczywiście z dużą pomocą  Pani Elżbiety Kulas, przygotowała część artystyczną pod tytułem: „TV SZOŁ! Zaprasza”. Całość została przedstawiona w formie telewizyjnego programu rozrywkowego, który w sposób kabaretowy przedstawił wiadomości z kraju i ze świata, sport, prognozę pogody, modę oraz koncert życzeń. Było dużo niekontrolowanych ataków śmiechu i świetnej zabawy zwłaszcza wtedy, gdy chłopcy bardzo się wczuli w rolę w czasie wykonania piosenki pt.:„Baby, ach te baby…” Artyści w humorystyczny sposób pokazali kobiecą naturę i codzienne relacje z mężczyznami w serialu pod nośnym tytułem „Ona i On”.

Na uroczystość zostały zaproszone również Panie z Rady Rodziców. Na koniec wszystkie Kobiety otrzymały po pięknym tulipanie.

Raz jeszcze wszystkim Damom, Paniom i Dziewczętom w dniu Ich święta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.