Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

SKO

W  roku szkolnym 2013/2014 w Szkole Podstawowej w Klonie do SKO należało  72  uczniów z klas I-VI.
Od 1 października do 30 kwietnia członkowie SKO uczestniczyli w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” „Talenty dodajemy” organizowanym w ramach programu TALENTOWISKO.

W tym czasie trwało międzyklasowe współzawodnictwo w oszczędzaniu oraz konkurs na   najsystematyczniej oszczędzającego ucznia. Uczniowie: Krystian Kotłowski, Kacper Kulas oraz Albert Sęder otrzymali nagrody ufundowane przez Kurpiowski Bank Spółdzielczy w Myszyńcu.

Uczniowie klas II-VI  wykonali plakaty pod hasłem - „Mam książeczkę- jadę na wycieczkę".

Wykazali się również twórczością plastyczną  wykonując skarbonkę, w której będą oszczędzać w okresie wakacyjnym gdy SKO nie funkcjonuje.

W  nagrodę za udział w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO jutro w Banku Spółdzielczym”,   SKO otrzymało  z Banku Kurpiowskiego w Myszyńcu nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł, którą przeznaczyło na  dofinansowanie  wycieczki szkolnej do Giżycka zorganizowanej w dniu 5 czerwca 2014 r.

Opiekun SKO -  Barbara Kozikowska

Więcej  zdjęć z wycieczki do Giżycka w Albumie fotogragicznym.