Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Ogólnopolskie Święto Drzewa

Dnia 10. 10. 2013 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Klonie wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Święta Drzewa.  Organizatorem akcji był Klub GAJA we współpracy z Lasami Państwowymi, które reprezentowało Nadleśnictwo Spychowo.

W ramach obchodów, w porozumieniu z leśniczym Leśnictwa Klon Panem Stanisławem Zapadką, 28 uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami posadzili sadzonki drzew i krzewów w mini-ogrodzie, który znajduje się na terenie szkoły. Sadzonki szkoła otrzymała nieodpłatnie od Szkółki Nadleśnictwa Spychowo. W czasie sadzenia drzewek  i krzewów pan leśniczy przeprowadził z uczniami pogadankę na temat  selektywnej zbiórki odpadów.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy akcji zebrali się przy ognisku, gdzie mogli upiec pyszne kiełbaski, którymi częstował pan leśniczy.

Osoba odpowiedzialna - p. Barbara Kozikowska