Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2013 r. świętowaliśmyw  Dzień Edukacji Narodowej. Wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali moc serdecznych życzeń oraz laurki i kwiaty. Na ten uroczysty apel zaprosiliśmy też emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły, którzy bardzo chętnie nas odwiedzają. Uczniowie posmakowali „chleb nauczycielski” wcielając się na pewien czas w rolę pedagogów i pozostałych pracowników naszej szkoły. „Lekko nie było” – jak sami twierdzili uczniowie. Finałem była akademia z tej okazji, gdzie uczniowie pod bacznym okiem opiekuna SU Pani Elżbiety Kulas zaprezentowali „Trendy modowe” dla „ciała pedagogicznego” oraz obsługi. Poza tym były jeszcze piosenki i  wiersze. Na koniec wystąpiła Pani Grażyna Kuchnik – przewodnicząca rady rodziców- która złożyła na ręce naszej Pani Dyrektor najserdeczniejsze życzenia.

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym