Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Wycieczka Braniewo - Frombork

W dniu 14 listopada 2013 r. odbyła się wycieczka do Braniewa i Fromborka, której  organizatorem był ks. proboszcz parafii w Klonie Krzysztof Salamon. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Klonie oraz seniorki "Klonowskie kurpsianki" ubrani w stroje regionalne zaprezentowali część artystyczną poświęconą 150 rocznicy powstania styczniowego w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie oraz Zespole Szkół im.  Mikołaja Kopernika we Fromborku. Część artystyczną poprzedził taniec i śpiew zespołu dziecięcego "Burśtynki".  Po apelu patriotycznym uczestnicy wycieczki udali się do Katedry we Fromborku na mszę św. odprawianą przez ks. Krzysztofa Salamona. Wiedzą historyczną na temat katedry fromborskiej przybliżył p. Marcin.  Po zwiedzaniu katedry wszyscy udali się na spacer nad Zalew Wiślany.

Kierownik wycieczki: ks. Krzysztof Salamon

Opiekunowie:

p. Mariola Woźniak

p. Elżbieta Kulas

p. Barbara Kozikowska

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.