Uczniowski Klub Sportowy "SP KLON INDIACA" X Amatorski Turniej Gry Indiaca Projekt "ŁĄCZY NAS INDIACA" XI Amatorski Turniej Gry Indiaca 12. Amatorski Turniej Indiaca 14. Amatorski Turniej Indiaca

UKS Indiaca

Projekt "ŁĄCZY NAS INDIACA"

Uczniowski Klub Sportowy „SP KLON INDIACA”  otrzymał od Gminy Rozogi wsparcie zadania publicznego pod nazwą „ŁĄCZY NAS INDIACA” .

Termin realizacji zadania: od 1 czerwca 2016 r. do 31 sierpnia 2016 r.

Beneficjentami jest młodzież zamieszkała na terenie gminy Rozogi oraz ich opiekunowie (trenerzy).

W ramach zadania beneficjenci wyjadą w dniach 2-3 lipca 2016 r. do Niemiec na turniej gry indiaca  - 25. Kamen Open.

W ramach zadania drużyna MEN JUNIOR wraz z opiekunami wyjedzie w dniach 1-4 sierpnia 2016 r. do Estonii na 5th Open Junior World Cup (Otwarty Młodzieżowy Puchar Świata w Tartu/Estonia).

Obejrzyj zdjęcia z  turnieju w Kamen (Niemcy).

Obejrzyj zdjęcia z turnieju w Tartu (Estonia).