Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 Występy Burśtynków w Szczytnie Na planie filmowym Dzień Chłopaka Ślubowanie kl. I Dzień Papieski Ogólnopolskie Święto Drzewa Akcja Sprzątanie Świata Dzień Edukacji Narodowej Współpraca ze Słowacją Z wizytą u żołnierzy Narodowe Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Andrzejki Turniej INDIACA Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bal karnawałowy Akcja "Góra grosza" Walentynki Wycieczka do Malborka Wyjazd Burstynków do Piecek Dzień Ziemi Wycieczka do Galindii Dzień Matki Dzień Dziecka Akcja Orange Rajd rowerowy Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 70-lecie Szkoły Podstawowej w Klonie

Wydarzenia rok szkolny 2014/2015

Andrzejki

Dnia 27 listopada 2014 roku odbyły się w naszej szkole andrzejki przygotowane przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem – p. Joanną Sokołowską. Wiele osób z niecierpliwością czekało na wróżby andrzejkowe. Najpierw okazję do poznania przyszłości miały dzieci z klas „0” – III, a następnie uczniowie klas IV – VI.  Przebijając serce z imionami, dziewczęta mogły poznać imię przyszłego wybranka, a chłopcy wybranki. Dużo emocji wywołało też ustawianie butów w kierunku drzwi, by przekonać się, kto będzie miał szczęście w miłości. Tego dnia nie mogło zabraknąć przelewania wosku przez otwór klucza. Wszyscy wykazali się niezwykłą wyobraźnią odczytując cienie rzucane przez „woskowe” wróżby, doszukując się symbolicznych znaczeń. Bawiliśmy się doskonale przy dźwiękach ulubionych przebojów.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznych gofrów.

Możemy zatem stwierdzić, że był to bardzo udany dzień, w którym mieliśmy okazję poprawić sobie nastrój, oderwać się od codziennej nauki.  Już nie możemy się doczekać balu karnawałowego!!!