Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 Występy Burśtynków w Szczytnie Na planie filmowym Dzień Chłopaka Ślubowanie kl. I Dzień Papieski Ogólnopolskie Święto Drzewa Akcja Sprzątanie Świata Dzień Edukacji Narodowej Współpraca ze Słowacją Z wizytą u żołnierzy Narodowe Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Andrzejki Turniej INDIACA Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bal karnawałowy Akcja "Góra grosza" Walentynki Wycieczka do Malborka Wyjazd Burstynków do Piecek Dzień Ziemi Wycieczka do Galindii Dzień Matki Dzień Dziecka Akcja Orange Rajd rowerowy Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 70-lecie Szkoły Podstawowej w Klonie

Wydarzenia rok szkolny 2014/2015

Wigilia szkolna

Dnia 18 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyła się Wigilia. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali w salach wigilie klasowe. Łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz śpiewali kolędy. O godz. 12:15 wszyscy udali się na świetlicę, gdzie uczniowie klas I-III przedstawili jasełka przygotowane pod kierownictwem wychowawczyń: Reginy Gwiazdy, Aliny Zdunek, Teresy Kobus. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkolna, emerytowani nauczyciele naszej szkoły, Zarząd Rady Rodziców, ks. dr Krzysztof Salamon oraz  ojciec Franciszek Laka pochodzący z Indonezji, który głosił nauki rekolekcyjne w kościele w Klonie.  Na koniec pani dyrektor Marzena Błaszczak złożyła wszystkim życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.