Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 Występy Burśtynków w Szczytnie Na planie filmowym Dzień Chłopaka Ślubowanie kl. I Dzień Papieski Ogólnopolskie Święto Drzewa Akcja Sprzątanie Świata Dzień Edukacji Narodowej Współpraca ze Słowacją Z wizytą u żołnierzy Narodowe Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Andrzejki Turniej INDIACA Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bal karnawałowy Akcja "Góra grosza" Walentynki Wycieczka do Malborka Wyjazd Burstynków do Piecek Dzień Ziemi Wycieczka do Galindii Dzień Matki Dzień Dziecka Akcja Orange Rajd rowerowy Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 70-lecie Szkoły Podstawowej w Klonie

Wydarzenia rok szkolny 2014/2015

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 r. uroczyscie zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015.

Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice rozpoczęli ten ważny dzień od udziału we mszy świętej, którą odprawił nasz ks. Proboszcz Krzysztof Salamon. Kolejnym punktem było zebranie wszystkich na świetlicy szkolnej. Na uroczystość przybył Pan Wójt Zbigniew Kudrzycki, który wręczył dyplomy uczniom klasy drugiej za udział w projekcie „Umiem pływać”. Następnie z rąk Pani Dyrektor Marzeny Błaszczak najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody, dyplomy uznania oraz wyróżnienia. Między innymi Szymon Skiba otrzymał czek opiewający na sumę 200 zł za najwyższy wynik sprawdzianu szóstoklasisty. Nagrodę ufundowała Rada Rodziców. Absolwenci Szkoły Podstawowej w Klonie po uroczystym wręczeniu świadectw przez Panią Dyrektor i wychowawczynię Panią Elżbietę Kulas przedstawili apel, który miał on charakter wesoły, ale nie zabrakło również nuty smutku i rozrzewnienia. Jednym słowem klasa szósta dała z siebie wszystko i stanęła na wysokości zadania. Były też liczne podziękowania i życzenia dla nauczycieli, obsługi i rodziców oraz dla kolegów i koleżanek z klas młodszych. Miłym akcentem były również słowa pożegnania od uczniów klasy V oraz kolorowe wiatraczki, które zostały wręczone absolwentom. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia i udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców, a pozostali uczniowie z klas 0-V rozeszli się do swoich sal w celu wręczenia dyplomów i świadectw.

NIECH ŻYJĄ WAKACJE!!!

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.