Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Wycieczka do Trójmiasta

Dnia 24 maja  2016 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę do Trójmiasta. Pierwszym punktem był pobyt w ZOO w Gdańsku - Oliwie.  Dzieci mały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Kolejnym punktem wycieczki było Centrum Nauki Experyment w Gdyni, gdzie w sposób namacalny można było na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Następnie odbył się  spacer po Skwerze Kościuszki. Dużą atrakcją był pobyt w Akwarium Gdyńskim. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych regionów świata. Po tak wielkich wrażeniach, trochę zmęczeni  udaliśmy się na wspólny posiłek. Ostatnim punktem wycieczki był spacer po gdyńskiej plaży.  W drodze powrotnej zjedliśmy kolację w McDonaldzie. Uczniowie wrócili pełni wrażeń.

Kierownik wycieczki: Barbara Kozikowska

Opiekunowie: Joanna Sokołowska, Mariola Woźniak, Elżbieta Kulas,  ks. Krzysztof Salamon.

/Barbara Kozikowska/

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym.