Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy po hasłem  „ Ze sportem na ty” czyli na sportowo. Na początku Pani dyrektor Marzena Błaszczak złożyła wszystkim dzieciom serdeczne życzenia oraz wręczyła przedstawicielom oddziałów i klas kolorowe balony wypełnione słodyczami. Następnie odbyły się sprawnościowe tory przeszkód dla uczniów klas I-VI, które przygotowali uczniowie wraz z wychowawcami. Rywalizacja pomiędzy klasami była zacięta i pełna emocji. Kolejnym punktem był finałowy mecz gry indiaca o tytuł: „Mistrz Gry Indiaca” do którego zakwalifikowali się chłopcy z klasy IV i dziewczęta z klasy VI. Zwyciężyła drużyna dziewcząt (kl. VI), która otrzymała puchar i dyplom. Drugie miejsce zajęli chłopcy z kl. IV, a 3. miejsce zdobyła drużyna chłopców z kl. V. Po tej części wszyscy wyszli na boisko, gdzie czekały kolejne atrakcje lekkoatletyczne, w których uczniowie mogli sprawdzić się w biegu na 50 m, w rzucie piłką lekarską  lub piłeczką palantową oraz w skoku w dal. Najmłodsi z oddziałów przedszkolnych bawili się piłkami i tańczyli ze wstążkami przy muzyce. Poza tym było pieczenie kiełbasek przy ognisku oraz lody, które zostały ufundowane przez rodziców. Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zaprosiła grupę akrobatyczną ze Szczytna. Artyści zaprezentowali miedzy innymi żonglerkę, chodzenie po linie, jeżdżenie rowerem jednokołowym, chodzenie na szczudłach i puszczanie kolorowych baniek. Wszystkie dzieci mogły do woli korzystać z tych atrakcji. Z niespodzianką przyjechali do nas również i w tym roku strażacy z OSP Klon pokazując możliwości i uposażenie samochodu strażackiego.

/Elżbieta Kulas/

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.