Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 odbyła się w naszej szkole w piątek 24 czerwca 2016 r.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą o godz. 8:45 w kościele parafialnym w Klonie. Dalsza część przebiegała na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły a także rodzice. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły uczennice: Dominika Golon i Paulina Dzierlatka. Podziękowania za pracę i naukę uczniom oraz nauczycielom złożyła pani dyrektor Marzena Błaszczak, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.
Koniec roku to czas podsumowań i wyróżnień. Na początku wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV - VI.
Troje uczniów (za najwyższą średnią w nauce) otrzymało nagrodę specjalną ufundowaną przez ks. Krzysztofa Salamona.

Dla Szóstoklasistów był to ostatni dzień w murach naszej szkoły. Z rąk pani dyrektor odebrali dyplomy absolwenta. Uczniowie kl. V pożegnali absolwentów i wręczyli  im  upominki. Były też gratulacje dla rodziców nagrodzonych uczniów i podziękowania za wspieranie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej placówki. Uroczystość zakończyła się przygotowaną przez absolwentów „Galą Oskarową”. W ten sposób podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za sześcioletni trud, cierpliwość, wyrozumiałość i opiekę. Nasz miniogród wzbogacił się o piękne drzewka ufundowane przez rodziców uczniów klasy VI.  Na zakończenie wych. kl. VI pani Barbara Kozikowska zaprosiła do obejrzenia krótkiego filmiku pt. „Lat kilka minęło jak chwilka”.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa. Na absolwentów zaś czekał przepyszny tort i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

/Barbara Kozikowska/

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.