Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

Dzień Życzliwości

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ,

czyli mówiąc inaczej „Człowiek jest wart tyle, ile uczyni dobrego”

20 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego stali przy wejściu do szkoły i witali wszystkich wchodzących miłym śmiechem i słowem, a tym, którzy odwzajemnili uśmiech, wręczali wesołe buźki w myśl hasła:

Życzliwość i uśmiech na twarzy otworzą każde drzwi.

Tego dnia odbył się finał konkursu i wręczenie nagród:

A oto nasi klasowi zwycięzcy:

„ŻYCZLIWY UCZEŃ/ŻYCZLIWA UCZENNICA”.

Karol Zyśk

Nagrodzone też zostały:

smileyciekawe pomysły Orderów Uśmiechu (klasy 0-III),

smileypoprawnie zredagowane i ciekawie zaprojektowane karty z pozdrowieniami  (klasa IV),

smileycharakterystyki  osób życzliwych (klasy  V-VI).

Tego dnia obowiązywał  kolor żółty. Nagrodzeni uczniowie otrzymali żółte nagrody: baloniki i samoprzylepne buźki. Nauczyciele (po udzieleniu odpowiedzi na temat życzliwości) również otrzymali małe, żółte gadżety. Obchodząc to święto pragniemy  zaszczepić  naszych uczniom ideę dobrych relacji międzyludzkich,  objawiających się w empatii, uprzejmości, bezinteresownej pomocy, szczerym uśmiechu, ciepłym spojrzeniu.

Nad całością przygotowań czuwała Joanna Sokołowska – opiekun SU.