Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Dzień Patriotyzmu 25.10.2017 Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Bicie rekordu Guinnessa Spotkanie z misjonarzem z Brazylii Powstanie styczniowe Dzień Babci i Dziadka Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Święto Konstytucji 3 Maja Spotkanie z sokolnikiem Wycieczka Toruń - Solec Kujawski - Gniezno - Poznań Wycieczka uczniów kl. I-III do Rozóg Wycieczka przedszkolaków do Rozóg Spotkanie z historykami Rajd rowerowy do Myszyńca Dzień Rodziny Wyjazd Burśtynków do Olsztyna Wyjazd do Muzeum Mazurskiego w Szczytnie Akcja profilaktyczna Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Wydarzenia 2017/2018

Wycieczka przedszkolaków do Rozóg

30 maja 2018 r. dzieci przedszkolne z grup:  M (3,4,5 l.) i S (5,6 l.) uczestniczyły w wycieczce do Rozóg. Wyjazd został zorganizowany w związku z pokazaniem historii lokalnej, gdyż chodziło  o zwiedzanie Izby Pamięci im. Henryka Dąbrowskiego. Dzięki uprzejmości dyrektora GOK-u w Rozogach, p. Wojciecha Szewczaka dzieci obejrzały teatrzyk profilaktyczny na temat czytania oraz zostały zaproszone na niezwykłą podróż w czasie. Oprócz eksponatów, które obejrzały z ciekawością, wysłuchały mini-wykładu na temat stroju codziennego średniowiecznego rycerza. Pogadance towarzyszyła prezentacja stroju oraz wyposażenia.

Przedszkolaki udały się także na pocztę, gdzie zgłębiały pracę nie tylko listonosza. Wyprawa zakończyła się nagrodą          (lody zakupione w bistro ,, Calzone’’).

/Alina Zdunek/