Wydarzenia 2010/2011

Dzień Życzliwości

Zgodnie z harmonogramem imprez Samorządu Uczniowskiego dnia 22 listopada odbył się finał konkursu z okazji Światowego Dnia Życzliwości. Obowiązującym kolorem garderoby był kolor żółty. Zadaniem uczniów było zaprojektowanie i wykonanie ORDERU ŻYCZLIWOŚCI, zredagowanie pozdrowień, recepty na życzliwość oraz przeprowadzenie klasowych wyborów na najbardziej życzliwego ucznia. Uczniowie klas "0"-VI obejrzeli prezentację multimedialną na temat życzliwości. Dyplomy najbardziej życzliwego ucznia otrzymały następujące osoby: pięciolatki -Justynka Samsel; kl"0"- Amelka Tyc; kl. I-Dominika Golon; kl. II- Albert Sęder; kl. III-Klaudia Żabińska; kl. IV- Hubert Dziczek; kl. V - Kamila Popiołek; kl. VI-Ilona Drózd; Paweł Brodzik. Nad całością przygotowań czuwała Joanna Sokołowska.