Wydarzenia 2010/2011

Andrzejki

Kultywując  tradycje związane z wróżbami andrzejkowymi dnia 25 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem  p. Joanną Sokołowską we współpracy z wychowawcami klas zorganizował dyskotekę (najpierw dla klas młodszych, później starszych), podczas której oprócz konkursu tańca dla najbardziej wytrwałych, można było wylosować imię przyszłego męża, poznać oczekujące nas wydarzenia oraz zobaczyć, czyje buty dotrą jako pierwsze do progu.

Najwięcej emocji budziło  lanie wosku, toteż chętnych, by poznać przyszłość nie brakowało. Bujna wyobraźnia i umiejętność interpretacji zagadkowych postaci z wosku sprawiły uczniom sporo emocji i radości.

Z wróżb korzystali również chłopcy, gdyż 25 listopada są „Katarzynki” (męski odpowiednik andrzejek).

Zostaje nam teraz zaprojektować i przygotować stroje na BAL KARNAWAŁOWY, bo to następna okazja, by dobrze się bawić.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym