Wydarzenia 2010/2011

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole.

„Niechaj dziadzio z babunią tak nam długo żyją póki komar i mucha morza nie wypiją...”

Dzień Babci i Dziadka to w naszej szkole wielkie wydarzenie.  Uroczystość odbyła się w czwartek 20 stycznia 20011 roku. Uczniowie klas 0-III wraz z wychowawcami przygotowali z okazji tego dnia występy artystyczne dedykowane Babciom i Dziadkom. Dzieci śpiewały piosenki i recytowały okolicznościowe wierszyki. Goście obejrzeli też prezentację multimedialną z uroczystości Dnia Babci i Dziadka z poprzednich lat. Prezentacja  wzbudziła ogrom emocji i wzruszeń.  W niejednym oku zakręciła się łza. Na zakończenie występów  Babcie i Dziadkowie  otrzymali laurki lub drobne upominki wykonane przez dzieci. Ostatnim punktem uroczystości był słodki poczęstunek i wspólna zabawa przy żywej muzyce.

Babciom i Dziadkom, z okazji Ich święta życzymy 100 lat życia, zdrowia, szczęścia i radości

Więcej zdjęć w Albumie Fotograficznym

.