Udział w Dożynkach Gminnych Dzień Patriotyzmu Otwarcie szkolnego ogrodu dydaktycznego Spotkanie z Marcinem Domianem Rajd rowerowy "Pożegnanie lata" Wyjazd edukacyjny do Rucianego-Nidy i Piecek Dzień Chłopaka Ślubowanie klasy I Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Bicie Rekordu Guinnessa Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego Akcja "Rekord dla Niepodległej" Pokaz glinianych figurek Udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Wyjazd do kina Wigilia szkolna Udział w akcji charytatywnej Zasiew zboża Wyjazd do "Elektronika" w Olsztynie Wyjazd do teatru Chochół Wycieczka do Olsztynka Spotkanie autorskie z p. Małgorzatą Laską Wycieczka do Gołdapi Szkolne Koło Wolontariatu Zakątki rustykalne w Szkolnym Ogrodzie Dydaktycznym

Wydarzenia 2018/2019

Bicie Rekordu Guinnessa

25 uczniów z klas V-VIII naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Code & Share.  Technologie przyszłości”.

Celem inicjatywy było ustanowienie rekordu Guinnessa w jak największej liczbie uczniów uczestniczących w tym samym czasie w lekcji o tematyce technologii przyszłości.

Akcja odbyła się 11 grudnia 2018 roku. Punktualnie o godzinie 10:30 rozpoczęła się lekcja pt. „Technologie przyszłości w naszym życiu (Internet of Things - IoT- Internet Rzeczy)”. W ramach prowadzonej lekcji uczestnicy zaczerpnęli wiedzę na temat nowoczesnych technologii takich jak Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, robotyka, czy rozwiązania dla inteligentnych miast.

Akcja odbywała się z zachowaniem zasad zgodnych z regulaminem Guinness World Records. Organizatorem projektu „Programuj z klasą” była  fundacja ArchitectsPL wraz z Urzędem Komunikacji Elektronicznej.

Szkolny koordynator: Barbara Kozikowska

/Barbara Kozikowska/

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficzznym: