Udział w Dożynkach Gminnych Dzień Patriotyzmu Otwarcie szkolnego ogrodu dydaktycznego Spotkanie z Marcinem Domianem Rajd rowerowy "Pożegnanie lata" Wyjazd edukacyjny do Rucianego-Nidy i Piecek Dzień Chłopaka Ślubowanie klasy I Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Bicie Rekordu Guinnessa Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego Akcja "Rekord dla Niepodległej" Pokaz glinianych figurek Udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Wyjazd do kina Wigilia szkolna Udział w akcji charytatywnej Zasiew zboża Wyjazd do "Elektronika" w Olsztynie Wyjazd do teatru Chochół Wycieczka do Olsztynka Spotkanie autorskie z p. Małgorzatą Laską Wycieczka do Gołdapi Szkolne Koło Wolontariatu Zakątki rustykalne w Szkolnym Ogrodzie Dydaktycznym

Wydarzenia 2018/2019

Wigilia szkolna

Wigilia to czas spokoju, miłości i pojednania, na którą wszyscy czekają z utęsknieniem. Z tej okazji 18 grudnia 2018 r. społeczność szkolna obejrzała inscenizację w wykonaniu Milemy Dzierlatki (kl. VIII) i Sylwii Drózd (VIII) oraz wysłuchała kilku kolęd i pastorałek. Zespół „Burśtynki” zaprezentował kolędę „Narodził się Jezus” Dawid Rolka (kl. VI) zagrał na pedałówce „Wśród nocnej ciszy”, Amelia Tyc (kl. VIII) zaśpiewała „Kolęda cisza”, Marcelina Kulas („0”) zagrała na klawiszach „Anioł pasterzom mówił”, Julia Bubrowiecka (kl. III) wykonała na skrzypcach „Wśród nocnej ciszy”, Aurelia Kulas (kl. IV) zagrała na skrzypcach „Gdy śliczna Panna”. Na koniec Aurelia i Julia wspólnie zagrały na skrzypcach „Jungle bells”. Po występach Nikola Parzych (KL. VII) przeczytała fragment Ewangelii według św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. Na koniec Pani dyrektor Marzena Błaszczak złożyła wszystkim zebranym gorące życzenia świąteczno-noworoczne oraz przekazała opłatek na ręce gospodarzy klas i ich wychowawców. Kolejnym etapem była wigilia w klasach. Za przygotowanie wigilii szkolnej odpowiedzialne były Panie: Barbara Kozikowska i Elzbieta Kulas.

/tekst: Elżbieta Kulas/

Obejrzyj z djecia w Albumie fotograficznym: