Udział w Dożynkach Gminnych Dzień Patriotyzmu Otwarcie szkolnego ogrodu dydaktycznego Spotkanie z Marcinem Domianem Rajd rowerowy "Pożegnanie lata" Wyjazd edukacyjny do Rucianego-Nidy i Piecek Dzień Chłopaka Ślubowanie klasy I Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Bicie Rekordu Guinnessa Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego Akcja "Rekord dla Niepodległej" Pokaz glinianych figurek Udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Wyjazd do kina Wigilia szkolna Udział w akcji charytatywnej Zasiew zboża Wyjazd do "Elektronika" w Olsztynie Wyjazd do teatru Chochół Wycieczka do Olsztynka Spotkanie autorskie z p. Małgorzatą Laską Wycieczka do Gołdapi Szkolne Koło Wolontariatu Zakątki rustykalne w Szkolnym Ogrodzie Dydaktycznym

Wydarzenia 2018/2019

Ślubowanie klasy I

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następnie składają przysięgę i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem przez Panią Dyrektor Marzenę Błaszczak, po której już oficjalnie zostają przyjęte  w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami recytacji, śpiewu i rozwiązać kilka zagadek. Mali artyści byli nagradzani gromkimi brawami.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole 24 października 2018 roku. Na pamiatkę tego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz prezenty. Po części oficjalnej zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

/wych. klasy I - Teresa Kobus/

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym: