Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Akcja "SprzataMY" las Dzień Edukacji Narodowej Międzyszkolny Dzień Patriotyzmu 14. Amatorski Turniej Indiaca Certyfikat Szkolnego ogrodu Dydaktycznego Współpraca z siostrą zakonną Jolantą Spotkanie z policjantami Projekt Leśne Przedszkole Szkolne Koło Wolontariatu

Wydarzenia 2019/2020

Certyfikat Szkolnego ogrodu Dydaktycznego

Szkoła Podstawowa w Klonie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Klonie otrzymała za rok szkolny 2018/2019 „Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego” pod hasłem „Wsi spokojna, wsi wesoła” – czyli zakątki rustykalne w szkolnym ogrodzie dydaktycznym. Podsumowanie konkursu odbyło się 3 grudnia 2019 r. w olsztyńskim planetarium.

Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej, a fundatorem nagród w tym konkursie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym: