Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 Akcja "SprzataMY" las Dzień Edukacji Narodowej Międzyszkolny Dzień Patriotyzmu 14. Amatorski Turniej Indiaca Certyfikat Szkolnego ogrodu Dydaktycznego Współpraca z siostrą zakonną Jolantą Spotkanie z policjantami Projekt Leśne Przedszkole Szkolne Koło Wolontariatu

Wydarzenia 2019/2020

Projekt Leśne Przedszkole

W  roku szkolnym 2019/2020 grupa dzieci 5-6 latków pod opieką wychowawczyni Marioli Gnatkowskiej uczestniczą w projekcie Leśne Przedszkole, realizowanym we współpracy z Nadleśnictwem Spychowo. Celem projektu jest poznawanie przyrody i obcowanie z nią. W jego ramach co miesiąc dzieci wyjeżdżają do lasu. W naturalnym środowisku poznają las, jego roślinność, mieszkańców oraz pracowników z nim związanych. Poprzez zabawę, działanie, doświadczanie mają możliwość obcowania z naturą. Rozbudzają swoje zainteresowania i kształtują postawą proekologiczną. W leśne tajemnice wprowadza przedszkolaki leśniczy Stanisław Zapadka.

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym: