Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

Hej ho... do szkoły by się szło!!!

1 września tradycyjnie odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2011/2012.

Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy św., gdzie ksiądz proboszcz Zbigniew Ostrowski poświęcił tornistry, książki, zeszyty i przybory pierwszoklasistom, a później na świetlicy szkolnej uroczystego otwarcia dokonała pani dyrektor Marzena Błaszczak. Zwróciła też uwagę na aspekt historyczny 72 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Całości otwarcia dopełniła prezentacja multimedialna dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego, życzeń dla nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły. Kolejnym punktem było przybliżenie informacji dotyczących II wojny światowej. Wymowne zdjęcia i tekst o tematyce historycznej wprawiły nas w zadumę nad różnymi losami naszej Ojczyzny. Pamiętajmy, że patriotą można też być w wolnej Polsce, więc bądźmy sumienni i pracowici w tym nowym roku szkolnym.

Nauka  odmładza  duszę.

Łagodzi  gorycz  samotności.

Gromadzi  mądrość,  która  będzie

Twym  drogowskazem  do  starości.

Życzymy samych sukcesów:

- uczniom w nauce,

- nauczycielom w pracy dydaktyczno-wychowawczej