Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Wycieczka Burśtynków do Spychowa

26 września 2011 r. zespół "Burśtynki" pojechał na wycieczkę do Spychowa. Głównym miejscem zwiedzania było Nadleśnictwo Spychowo, które zaprezentowało nam piękne walory przyrodnicze w czterech porach roku w "Muzeum Przyrodniczym". Dzięki multimedialnemu systemowi nagłośnienia mogliśmy usłyszeć piękny śpiew ptaków. Na "Ścieżce dydaktycznej" poznaliśmy m. in. budowę drzewostanów, gospodarkę leśną, rolę lasu oraz procesy zachodzące w ekosystemach leśnych. Całość przedstawił nam pan Adam Gełdon. Następnie pojechaliśmy do Rozóg do pizzerii, aby skosztować kuchni włoskiej. Wycieczkę zorganizowała pani Elżbieta Kulas opiekun  zespołu "Burśtynki".

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.