Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Wigilia

22 grudnia 2011r. w naszej szkole z okazji świąt Bożego Narodzenia odbyła się wigilia szkolna. Każda klasa wraz z wychowawcą przygotowała stół wigilijny, dekorację świąteczną oraz opłatek.  Kolejnym świątecznym akcentem były występy kolędników  na świetlicy szkolnej pod tytułem "Hej kolęda, kolęda!", pod kierunkiem pani Elżbiety Kulas. Mali artysci wcielili się w rolę Gwiazdora, Kurpia i Kurpianki, Aniołów, Tura, Śmierci, Diabłów, Bab oraz Ucznia.

Na koniec wysłuchaliśmy śpiewu pań z zespołu "Klonowskie Kurpsianki", które zaprezentowały kilka polskich i kurpiowskich kolęd.  Artystom przygrywał na pedałówce pan Jan Kania. Na uroczystości gościliśmy Ks. Proboszcza Zbigniewa Ostrowskiego, przedstawicieli Rady Rodziców oraz emerytowanych pracowników  naszej placówki. Na koniec pani dyrektor Marzena Błaszczak złożyła wszystkim życzenia swiąteczne. Było bardzo miło i rodzinnie!

Więcej zdjęć  w Albumie fotograficznym.