Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Dzień Kobiet

Z  okazji Dnia Kobiet chłopcy z klas IV-VI przygotowali uroczystość pod hasłem "Ach damą być". Wszystkie panie mogły zobaczyć siebie w krzywym zwierciadle: maniery, dobór stroju, makijaż, poruszanie się itd. Występy w wykonaniu panów udających płeć piękną były bardzo komiczne.  Wszyscy bawili się znakomicie, zwłaszcza wtedy, gdy chłopcy przedstawili kilka typów kobiet np.: sportsmenkę, kokietkę, kumpelę czy zdolną dziewuszkę. Kolejnym dobrym punktem był skecz sytuacyny  pt. " Nauka według Kazia" w reżyserii Łukasza Krzemińskiego z klasy V. W rolę prowadzącego wcielił się Michał Kuchnik z VI klasy. Młodzi artyści wykonali także piosenkę pt. "Cztery stany". Wysępy zakończono pięknymi życzeniami i tradycyjnym "sto lat" oraz wręczeniem kwiatów. Nad całością czuwała pani Elżbieta Kulas - opiekun SU.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.