Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Wycieczka do Szczytna

7 maja 2012 r. uczniowie naszej szkoły (kl. 0-VI) wyjechali do Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie na spektakl pt. „Przygody Pirata Karmazyna”. Sztukę wystawili aktorzy z Teatru Współczesnego w Krakowie. Dzieci zobaczyły dużą scenę oraz profesjonalną scenografię z efektami specjalnymi, takimi jak wystrzały, dymy i projekcja multimedialna. Po spektaklu wszyscy udali się na pyszne lody i gofry z owocami i bitą śmietaną. Opiekunami wycieczki były Panie: Marianna Pawlaczyk i Mariola Gnatkowska, a kierownikiem Pani Elżbieta Kulas.