Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIATJanusz Korczak

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca w naszej szkole tradycyjnie obchodziliśmy dzień sportu poprzez zorganizowanie rozgrywek międzyklasowych na sali gimnastycznej.

Różnorodne konkurencje przygotowane były przez wychowawców klas. Najlepsi zawodnicy otrzymali drobne nagrody i upominki. Była to również świetna okazja do zwrócenia uwagi na kulturalne kibicowanie i stosowanie zasad fair play przed zbliżającym się EURO 2012.

W dobry nastrój wprawiły dzieci pyszne lody sponsorowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Starsi uczniowie mieli okazję obejrzeć  adaptację  filmową lektury „Tajemniczy ogród”.

Szkoda tylko, że taki dzień jest tylko jeden raz w roku!

Aby wszystkie fajne dni
w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się
do Ciebie świat cały.
By nigdy nie było
porannej pobudki
i wiał wiatr specjalny
co rozwiewa smutki.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.