Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2011 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tradycją już jest, iż tego dnia władzę w naszej szkole przejmuje Samorząd Uczniowski, tzn. uczniowie wcielają się w role nauczycieli i pracowników obsługi.
Samorząd Uczniowski pod okiem opiekuna p. Elżbiety Kulas przygotował z tej okazji gazetkę okolicznościową oraz akademię we współpracy z Radą Rodziców. Wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali piękne życzenia i róże oraz moc życzliwości od wszystkich uczniów. W imieniu rodziców pani Anna Frydrych Żabińska złożyła na z tej okazji życzenia wszystkim pracownikom szkoły.