Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Żegnaj szkoło na 2 miesiące!

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy, zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą już dziś rozpocząć wakacje.  29 czerwca 2012 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012 oraz pożegnaliśmy klasę szóstą. Na tę okazję tegoroczni absolwenci  przygotowali część artystyczną oraz wręczyli kwiaty i ordery wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.  Niespodzianką była prezentacja przygotowana przez wych. klasy VI panią Barbarę Kozikowską.  Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce otrzymali nagrody książkowe z rąk pani dyrektor Marzeny Błaszczak. Miłym akcentem był słodki poczęstunek dla tegorocznych absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły, przygotowany przez  rodziców.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.