Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Ślubowanie kl. I

Dnia 20 października 2011r. odbyła się uroczystość pasowania kl. I na ucznia  Szkoły Podstawowej w Klonie pod kierunkiem pani Marioli Gnatkowskiej. 18 uczniów kl. I zostało przyjątych  do społeczności uczniowskiej. Zgodnie z tradycją pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie, które ćwiczyły już od września pod kierunkiem wychowawczyni.  Maluchy przeszły pomyślnie wszystkie próby przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Po aprobacie "loży starszych" złożyły ślubowanie. Następnie Pani dyrektor Marzena Błaszczak dokonała uroczystego pasowania poszczególnych uczniów, co potwierdziło ich przynależność do grona uczniów. Po uroczystości oficjalnej starsi uczniowie udali się na lekcje a pierwszaki wraz z rodzicami biesiadowali na poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.