Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Porządkowanie grobów

Tradycją naszej szkoły jest, że z okazji Wszystkich Świętych uczniowie  biorą udział w akcji porządkowania zapomnianych grobów na cmentarzu parafialnym w Klonie. W tym roku całe przedsięwzięcie zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Elżbiety Kulas - opiekuna SU. Uczniowie przez kilka dni porządkowali ponad wiekowe groby - grabili liście, wyrywali chwasty,wycinali zarośla i zapalali znicze. Na szczególną uwagę zasługuje grób Jakuba Palaszewskiego  (bohatera Powstania Styczniowego), który znajduje się na naszym cmentarzu.