Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Andrzeju, Andrzeju,
nasz dobrodzieju dobrą wróżbę daj!

Wróżby andrzejkowe były rozpowszechnione w całej chrześcijańskiej Europie. Tradycja ta przetrwała do czasów obecnych. Święty Andrzej uznany jest za patrona panien chcących szybko zmienić stan cywilny. Miał on pomóc głównie dziewczętom w odkrywaniu przyszłości, które chciały dowiedzieć się, kiedy wyjdą za mąż czy też poznać imię i charakter przyszłego małżonka. I właśnie z tej okazji 24 listopada 2011 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole zabawę andrzejkową. Uczniowie z klas III - VI przygotowali i przeprowadzili wśród rówieśników kilka zabaw i wróżb z tej okazji. Każdy mógł poznać swoją przyszłość - oczywiście z przymrużeniem oka. Wszyscy wyśmienicie bawili się do godziny 19.00.

Obejrzyj zdjęcia w Albumie fotograficznym.