Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Wycieczka Burśtynków do Spychowa Dzień Edukacji Narodowej Dzień Papieski Ślubowanie kl. I Porządkowanie grobów Warsztaty fotograficzne Występy Burśtynków w Lelisie Andrzejki Akcja charytatywna Turniej INDIACA Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Dzień Kobiet Powitanie wiosny Sprzątanie lasu Gminna Akademia 3 Maja Wycieczka do Szczytna Dzień Dziecka Projekt ekologiczny Festyn Zakończenie roku szkolnego

Wydarzenia 2011/2012

Akcja charytatywna

Z okazji Mikołajek tj. 6 grudnia 2011r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Elżbietą Kulas zorganizował akcję charytatywną pod hasłem "Zostań świętym Mikołajem". Każdy, kto zechciał tego dnia zostać świętym, przyniósł żywność paczkowaną, puszkowaną czy też w słoiku, która zostanie przekazana dla potrzebujących z okazji świąt Bożego Narodzenia. Cała społeczność szkolna znakomicie się spisała, zapełniając wiele kartonów podstawowymi artykułami spożywczymi. Poza tym uczniowie klas IV-VI w akcie solidarności ze św. Mikołajem ubrali czerwone bluzki i "Mikołajowe" czapki. Od świetego Mikołaja można się nauczyć miłości, wrażliwości na potrzeby innych oraz bezinteresowności, a są to cechy potrzebne każdemu człowiekowi.