Wydarzenia 2012/2013

Szkolna Kasa Oszczędności

W  roku szkolnym 2012/2013 w Szkole Podstawowej w Klonie do SKO należało  63 uczniów z klas I-VI.
Od 1 października do 30 kwietnia członkowie SKO uczestniczyli w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” organizowanym corocznie pod patronatem Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.

Łączna wartość  oszczędności zgromadzonych w tym okresie przez wszystkich członków SKO wyniosła 6003,86 złotych.

W tym czasie trwało międzyklasowe współzawodnictwo w oszczędzaniu oraz konkurs na najsystematyczniej   oszczędzającego ucznia.

Uczniowie klas II-VI  wykonali plakaty pod hasłem - „Masz książeczkę jedziesz na wycieczkę", które zdobiły jedną  z gazetek na korytarzu.

Wykazali się również twórczością poetycką pisząc wierszyk o tematyce związanej z oszczędzaniem.

W nagrodę za systematyczne oszczędzanie członkowie SKO otrzymali  z Banku Kurpiowskiego w Myszyńcu dofinansowanie do wycieczki szkolnej, która odbyła się dnia 19 czerwca 2013 r. do Świętej Lipki i Mazurolandii k. Kętrzyna.

Obejrzyj zdjęcia z wycieczki w albumie fotograficznym.