Nawigacja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Spotkanie z sokolnikami Występy Burśtynków Rajd rowerowy do Wujak Dzień Patriotyzmu 5.10.2016 Dzień Papieski Dzień Edukacji Narodowej Ślubowanie kl. I Dzień Chłopaka Bezpieczeństwo dzieci Spotkanie z misjonarzem Śniadanie daje moc Wyjazd edukacyjny do Olsztyna Narodowe Święto Niepodległości Spotkanie z przedstawicielem sanepidu Wyjazd Burśtynków do kina Spektakle profilaktyczne Spotkanie ze strażakiem Spotkanie z policjantami Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Spektakl teatralny w Szczytnie Spektakl teatralny w Myszyńcu Szlachetna paczka Jasełka i Wigilia Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Walentynki Dzień Patriotyzmu 22.02.2017 Wyjazd edukacyjny do Rucianego-Nidy Spektakl "Przygody Mikołajka" Dzień Ziemi Dzień Matki Święto Konstytucji 3 Maja Wycieczka Biskupin-Lednica-Gniezno Wycieczka Wrocław - Krasiejów - Opole Dzień Radości Życia Wycieczka Toruń - Solec Kujawski Akcja na rzecz zwierząt Wycieczka na lotnisko Udział w projekcie "Leśne Przedszkole" Ceryfikat „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń +” Wycieczka przedszkolaków do Szczytna Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

      1 września 2016 r. w budynku sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Klonie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2016 /2017, poprzedzona Mszą Św. w intencji uczniów, katechetów, wychowawców i nauczycieli.

      Zebrani wysłuchali przemówienia dyrektor, p. Marzeny Błaszczak, która w szczególny sposób witała uczniów klasy I. W wystąpieniu przedstawiła kierunki działań placówki, osiągnięcia i postępy. Zapoznała ze zmianami organizacyjnymi, zachęciła do współpracy.

     Uczennice klas II-V, biorące udział w inauguracji zaprezentowały wiersze o tematyce związanej z końcem wakacji i nowym rokiem szkolnym. Nie zabrakło również informacji o ważnej rocznicy agresji na Polskę w 1939 roku.

/Osoby odpowiedzialne za przygotowanie- R. Gwiazda, A. Zdunek/                                 /Tekst - Alina Zdunek/

,, Wrzesień sypnął wrzosami,

grzybami pachnie w lasach,

a ja jestem myślami nad morzem

-na wczasach.

I choć kalendarz na ścianie

pokazał wrześniową datę,

ja chciałabym pływać w morzu

i gonić po lesie tatę… ''

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Klonie
    Klon 96, 12-114 Rozogi
    klonsp@wp.pl
    sekretariat.spklon@wp.pl
  • 897226327

Galeria zdjęć