Wydarzenia 2012/2013

Dnia 8 marca Szkoła Podstawowa w Klonie świętowała Dzień Kobiet.

Program artystyczny przygotowali chłopcy z klas IV-VI, którzy zaprezentowali się w sztuce  pt. „Ach damą być”.

Przedstawienie ukazywało kilka aspektów z życia kobiety: od dorastającej nastolatki do zapracowanej mamy.  W spotkaniu uczestniczyły wszystkie Panie pracujące w naszej szkole jak  również emerytowane pracownice oraz  przedstawicielki  Rady Rodziców. Na zakończenie młodzi dżentelmeni odśpiewali „Sto lat” i wręczyli kwiaty wszystkim Paniom.

Nad całością czuwała pani Elżbieta Kulas – opiekunka Samorządu Uczniowskiego.