Wydarzenia 2012/2013

Wigilia szkolna

Dnia 19 grudnia 2012 roku  odbyła się wigilia szkolna. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali w salach lekcyjnych wigilie klasowe. Następnie wszyscy udali się na świetlicę, by tam wspólnie pośpiewać kolędy.  Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania fragmentu Pisma Świętego oraz od wspólnej modlitwy, której przewodniczył ks. proboszcz Krzysztof Salamon. Na zakończenie wszystkim przybyłym gościom oraz zgromadzonej wspólnocie szkolnej Pani Dyrektor Marzena Błaszczak złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.