Wydarzenia 2012/2013

Mikołajki

W dniu Świętego Mikołaja 6 grudnia 2012 r. dzieci z oddziału przedszkolnego (kl. „0”) przy Szkole Podstawowej w Klonie obdarowane zostały zabawkami. Radość z prezentów była ogromna. To szlachetne wydarzenie miało miejsce dzięki inicjatywie pani Aldony Skiby (żony Radnego Gminy Rozogi Janusza Skiby) przy wsparciu rodziców i innych osób dobrej woli.

Uczniowie z gimnazjum oddział w Klonie tradycyjnie częstowali w tym dniu słodyczami swoje młodsze koleżanki i kolegów ze szkoły podstawowej i przedszkola. Organizatorem tej akcji od wielu lat jest nauczyciel Jarosław Kozikowski - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Klon i Okolic.

Gościliśmy również Św. Mikołaja, który we własnej osobie przybył do naszej szkoły aby wręczyć prezenty najmłodszym uczniom.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Klonie w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej składa serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.