Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Dzień Babci i Dziadka

W przeddzień święta naszych kochanych Babć i Dziadków (poniedziałek 20 stycznia 2014 r.) uczniowie pod kierunkiem wychowawców przygotowali występy artystyczne, aby w ten sposób wyrazić swą wdzięczność, okazać szacunek i miłość. Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Klonie wypełniła się radosnymi śpiewami, recytacjami i tańcami w wykonaniu milusińskich. Licznie przybyli goście - Babcie i Dziadkowie, mieli okazję przekonać się, jak ważną rolę odgrywają w życiu swoich wnuków, toteż z wielkim zainteresowaniem, a nawet łezką w oku, obserwowali występy małych aktorów i nagradzali    je gromkimi brawami.

Nie zabrakło też życzeń i podziękowań składanych Seniorom przez panią dyrektor Marzenę Błaszczak. Do życzeń dołączył się wójt Gminy Rozogi – pan Józef Zapert. Wszystkim przedszkolakom wręczył upominki – książeczki, żeby wspólnie ze swoimi Babciami i Dziadkami czytali.

Po części artystycznej wnuczęta w dowód pamięci i miłości ofiarowały swoim Babciom i Dziadkom samodzielnie przygotowane laurki. Następnie był czas dla Seniorów na słodki poczęstunek,  a nawet tańce przy akompaniamencie pana Jana Kani.

W tym dniu wszystkie buzie były rozpromienione i radosne, a przeżycia wzruszające i przyjemne. Podczas spotkania panowała miła i serdeczna atmosfera. Dziadkowie z dumą opuszczali mury szkolne. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w naszych sercach.

Uczniowie naszej szkoły wystąpili także z krótkim programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka w kościele podczas niedzielnej mszy świętej odprawianej przez ks. proboszcza Krzysztofa Salamona.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.