Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 150 rocznica Powstania Styczniowego Apel patriotyczny Ogólnopolskie Święto Drzewa Dzień Edukacji Narodowej Wycieczka Braniewo - Frombork Pasowanie kl. I Narodowe Święto Niepodległości Andrzejki Wigilia szkolna Dzień Babci i Dziadka Styczniowa rocznica Bal karnawałowy Projekt ekologiczny Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. 0-III Wyjazd edukacyjny do Szczytna kl. IV-VI Dzień Kobiet Dzień Matki SKO Dzień Ziemi 360-lecie Klonu Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Wydarzenia 2013/2014

Bal karnawałowy

Dnia 23 stycznia sala gimnastyczna  Szkoły Podstawowej w Klonie zamieniła się w salę balową. Dzieci  przebrane za postacie z bajek i filmów: elfy, wróżki, anioły, księżniczki, panny młode, rycerze z dumą prezentowały wymyślne stroje. W rolę pastuszka-fotografa wcielił się ks. proboszcz Krzysztof Salamon. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpywały siły tancerzy, toteż rodzice zadbali o  poczęstunek: pyszne gofry i napoje. Słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami.  Nad imprezą czuwały wychowawczynie poszczególnych klas.

W trakcie balu odbyło się również podsumowanie konkursu  bibliotecznego  „List do św. Mikołaja” oraz „Kartka do św. Mikołaja” , który zorganizowała p. Joanna Sokołowska.

Pani dyr. Marzena Błaszczak wręczyła również nagrody książkowe uczniom, którzy brali udział w malarskim konkursie plastyczny, konkursie wiedzy ekologicznej oraz klasowym konkursie zbiórki baterii w ramach projektu „Segregacja śmieci-odpowiedzialne zadanie dzieci” . Organizatorem ww. konkursów była p. Teresa Kobus.

Na zakończenie odwiedził nas pan policjant, który przeprowadził z uczniami pogadankę na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.