Wojewódzka Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Rajd rowerowy do Żbikówki Wycieczka do Ostrołęki Sprzątanie Świata Rajd rowerowy do Faryn Dzień Edukacji Narodowej Święto Niepodległości Dzień Życzliwości Ślubowanie kl. I Wycieczka do Krutyni i Rucianego-Nidy Dzień Pluszowego Misia Andrzejki Mikołajki Wigilia szkolna Udział w WOŚP Dzień Babci i Dziadka Bal karnawałowy Zajęcia z zegarmistrzem Walentynki Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych Dzień Kobiet Pierwszy Dzień Wiosny 1050 rocznica chrztu Polski Czytelnictwo Konstytucja 3 Maja Dzień Matki Fundacja Orange Akcja PCK "Gorączka złota" Wizyta w ŚDS w Orzeszkach Wycieczka do Trójmiasta Dzień Dziecka Wycieczka do Olsztynka Wizyta ojca Mieczysława Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Wydarzenia 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 z inicjatywy HDK przy OSP w Klonie nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Akcję Polskiego Czerwonego Krzyża pt. „Gorączka złota”.  Akcja polegała na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2, 5 groszowych. Celem było pozyskanie funduszy na zorganizowanie letniego wypoczynku dla dzieci     z najuboższych rodzin. Promowana była również idea wolontariatu -  czyli bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

Podsumowanie akcji odbyło się  3 czerwca 2016 roku. Do naszej szkoły przybyły panie z zarządu HDK przy OSP w Klonie w osobach: p. Jolanta Zdunek, p. Dorota Kulas oraz p. Aldona Skiba, które  podziękowały pani dyr. Marzenie Błaszczak, nauczycielom oraz tym, którzy wnieśli do tej pięknej akcji największy wkład czyli uczniom. Zebrane pieniądze były komisyjnie przeważone. Okazało się, że zwyciężyli uczniowie kl.  I, II miejsce zajęła kl. II a trzecie klasa V. Łącznie ze wszystkich klas uzbierano 25,60 kg monet.  Panie z zarządu HDK nagrodziły zwycięskie klasy oraz wszystkich biorących udział upominkami.

Serdecznie dziękujemy!

/Barbara Kozikowska/